عکاسی و فیلم سازی

امروزه رسانه های تصویری و شنیداری نقش بسیار مهمی در تبلیغات دارند. تیم ما با ساختار قوی ، ایده پردازی ، خلاقیت و استفاده از جذابیت و تکنیک های بصری تلاش به خلق عکسها و تیزر های حرفه ای و هنرمندانه دارد .

فیلم سازی

این مجموعه با بکار گیری از تجارب و دانش خود در عرصه فیلمسازی،تمایل به همکاری با شما علاقه مندان و هنرمندان گرامی را دارد. ما سیستمهای فیلمبرداری ۴k و FullHD ، ضبط و پخش زنده هر رخدادی از صنعتی تا ورزشی را در اختیار داریم . این شرکت به روز رسانی تجهیزات و تامین نیازهای آتی مشتریان ، شرکت ها و سازمان های طرف قرداد خود را در سرلوحه کار خود قرار داده و از این راه تا کنون موفق به تولید برنامه ها و تیزرهای بیشماری برای صنایع و کسب و کارهای مهم و تاثیر گذار در کشور شده است .

عکاسی

آمیختگی هنر با صنعت و تکنولوژی ترکیبی هیجان انگیز از هنرعکاسی صنعتی و تبلیغاتی ایجاد نموده است که بی شک نتیجه کار این بخش را میتوان یکی از مهمترین بخش های کار تبلیغات دانست. تا جایی که می توان ادعا نمود یک اثر گرافیکي بدون عکس حرفه ای و مناسب عملا موفق نخواهد بود. با استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات عکاسی کنار شما هستیم.

تصویربرداری هوایی ، هلی شات

تصویربرداری هوایی (هلی‌ شات) امکان بی‌نظیری است تا مکان‌های مد نظر خود را از ارتفاع‌ دلخواه و زوایای مختلف به مخاطب خود نمایش دهید. در این شیوه‌ی شگفت‌انگیز، هلی کم تبلیغاتی آنی‌ بین که مجهز به دوربین‌هایی بسیار با کیفیت هستند، آزادانه بر فراز محل مورد نظر به پرواز در می‌آیند و با استفاده از مهارت تیم باتجربه‌ی ما در موسسه فرهنگی جند منظوره بوی گل نرگس تعریف کوتاه «زبان بصری جهان بدون مرز» برای گرافیک بیانگر عمق تاثیرگذاری گرافیک در تبلیغات می تواند باشد.

نمونه کارهای ما