قالب وبسایت معرفی نرم افزار

Elevate
رایگان
تحویل آنی مشاهده برای همه غیر قابل بازگشت
کد محصول :  

Elevate

Elevate یک تمپلیت کاملاً ریسپانسیو است که میتواند مورد استفاده قرار بگیرد برای گسترش کسب و کار شما در زمینه های مختلف. این قالب دارای طراحی مدرن زیبا و ساده است که میتواند سایت شمارا به یک سایت ایده آل تبدیل کند.این تمپلیت در انواع دستگاه ها قابل اجراست.نوع قالب سورس کدها تعداد صفحات صفحات زبان فعلی قالب قیمت
فروشگاهی,فیلم و عکاسی وموسیقی ,چندرسانه ایی,تجاری و خدماتی,کامپیوتر و اینترنت,بلاگ,صنعتی Roboto FontDomine FontPicjumbo.com Pexels.com Free Chat Dashboard PSDjQuery Placeholder Fitvids JQuery Modernizr Ajaxchimp Nova: 350 Free Material Style IconsIcomoon Fontawesome 2 index style انگلیسی رایگان

نظر دهید

متن نظر خود را وارد کنید *
ثبت نظر

ما یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم .

این پکیج فاقد دیتابیس بوده و استاتیک میباشد اگر مایل به ایجاد دیتابیس و داینامیک کردن این وب سایت هستید ، به ما بسپارید و از تخفیف ویژه ی ما بهرمند شوید.

نحوه ی سفارش

شما عزیزان میتوانید به دو طریق درخواست خود را برای ایجاد دیتابیس هر محصول ارسال نمایید ،مطمئن باشید در اسرع وقت به شما پاسخ داده خواهد شد..

  • 1- کد محصول را به تلگرام مدیریت درقالب یه پیام ارسال نمایید. (مانند : درخواست دیتابیس برای 25341)
  • 2- از طریق صفحه ی تماس با ما میتوانیید برای ما پیام ارسال نمایید دقت کنید که کد محصولی که میخواهید سفارش دیتابیس دهید را حتما ارسال نمایید.
تلگرام مدیریت
 

مطالب مرتبط

فروشگاهی,فیلم و عکاسی وموسیقی ,چندرسانه ایی,تجاری و خدماتی,کامپیوتر و اینترنت,بلاگ,صنعتی
332
Elevate رایگان | tmpiran
Elevate
Elevate
رایگان | فروشگاهی,فیلم و عکاسی وموسیقی ,چندرسانه ایی,تجاری و خدماتی,کامپیوتر و اینترنت,بلاگ,صنعتی
332