قالب html آماده شرکتی

Hola
رایگان
تحویل آنی مشاهده برای همه غیر قابل بازگشت
کد محصول :  

Hola

hola یک وبسایت مدرن وزیبا است. طراحی شده برای معرفی شرکت ها ، وبلاگ ها ، رزومه کاری و ... این یک تمپیلت عالی برای سازندگان ، طراحان ، برنامه نویسان ، فریلنسر ها و مناسب برای هر نوع حرفه ای که با خلاقیت همراه باشد. این قالب کاملاً ریسپانسیو و رایگان است.همچنین این قالب کاملا قابل تغییر خواهد بود.نوع قالب سورس کدها تعداد صفحات صفحات زبان فعلی قالب قیمت
فیلم و عکاسی وموسیقی ,چندرسانه ایی,تجاری و خدماتی,ورزشی,کامپیوتر و اینترنت Libre Baskerville FontMontserrat FontIconic FontGratisographyUnsplashjQuery PlaceholderJQueryModernizrSlick SliderPaceJSParallax JSImagesloadedWaypointsjQuery Validation Plugin 4 styles ، index ، blog-single ، blog انگلیسی رایگان

نظر دهید

متن نظر خود را وارد کنید *
ثبت نظر

ما یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم .

این پکیج فاقد دیتابیس بوده و استاتیک میباشد اگر مایل به ایجاد دیتابیس و داینامیک کردن این وب سایت هستید ، به ما بسپارید و از تخفیف ویژه ی ما بهرمند شوید.

نحوه ی سفارش

شما عزیزان میتوانید به دو طریق درخواست خود را برای ایجاد دیتابیس هر محصول ارسال نمایید ،مطمئن باشید در اسرع وقت به شما پاسخ داده خواهد شد..

  • 1- کد محصول را به تلگرام مدیریت درقالب یه پیام ارسال نمایید. (مانند : درخواست دیتابیس برای 25341)
  • 2- از طریق صفحه ی تماس با ما میتوانیید برای ما پیام ارسال نمایید دقت کنید که کد محصولی که میخواهید سفارش دیتابیس دهید را حتما ارسال نمایید.
تلگرام مدیریت
 

مطالب مرتبط

فیلم و عکاسی وموسیقی ,چندرسانه ایی,تجاری و خدماتی,ورزشی,کامپیوتر و اینترنت
340
Hola رایگان | tmpiran
Hola
Hola
رایگان | فیلم و عکاسی وموسیقی ,چندرسانه ایی,تجاری و خدماتی,ورزشی,کامپیوتر و اینترنت
340