قالب HTML ادمین

AdminPvr
رایگان
تحویل آنی مشاهده برای همه غیر قابل بازگشت
کد محصول :  

AdminPvr

قالب مدیریت طراحی شده کاملاً حرفه ای و کامل ، در این قالب توجه بسیاری به Bootstrap framework شده و این قالب بر این پایه ساخته شده.این تمپلیت میتواند در صنایع بسیاری از جمله صفحه شخصی سازی شده ی ادمین، داشبورد مدیریتی، سیستم مدیریت پروژه، CMSها، CRM ها و ... استفاده کرد . در این قالب از مدرن ترین فناوری های مورد نیاز وب از جمله HTML5 , CSS3 , jQuery استفاده شده. این قالب ساز گار با تمامی مرورگر ها و سایز های صفحه نمایش است و میتوان گفت یک قالب 100% ریسپانسیو است و شما به رایگان میتوانید آنرا دانلود و استفاده نمایید.نوع قالب سورس کدها تعداد صفحات صفحات زبان فعلی قالب قیمت
کامپیوتر و اینترنت ,وب هاستینگ HTML jQuery Bootstrap Google Map 60 داشبورد انگلیسی رایگان

نظر دهید

متن نظر خود را وارد کنید *
ثبت نظر

ما یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم .

این پکیج فاقد دیتابیس بوده و استاتیک میباشد اگر مایل به ایجاد دیتابیس و داینامیک کردن این وب سایت هستید ، به ما بسپارید و از تخفیف ویژه ی ما بهرمند شوید.

نحوه ی سفارش

شما عزیزان میتوانید به دو طریق درخواست خود را برای ایجاد دیتابیس هر محصول ارسال نمایید ،مطمئن باشید در اسرع وقت به شما پاسخ داده خواهد شد..

  • 1- کد محصول را به تلگرام مدیریت درقالب یه پیام ارسال نمایید. (مانند : درخواست دیتابیس برای 25341)
  • 2- از طریق صفحه ی تماس با ما میتوانیید برای ما پیام ارسال نمایید دقت کنید که کد محصولی که میخواهید سفارش دیتابیس دهید را حتما ارسال نمایید.
تلگرام مدیریت
 

مطالب مرتبط

ویژه
کامپیوتر و اینترنت ,وب هاستینگ
355
AdminPvr رایگان | tmpiran
AdminPvr
AdminPvr
رایگان | کامپیوتر و اینترنت ,وب هاستینگ
355