جزئیات کامل و نظرات درباره کوله پشتی

کوله پشتی
48,000  تومان
تحویل آنی مشاهده برای همه غیر قابل بازگشت
کد محصول :  

کوله پشتی

وب سایتی بسیار زیبا برای شرکت هایی که میخواهند یه وب سایت حرفه ای هم برای نمایش محصولات و توانایی های خود و هم به فروش گذاشتن محصولات خود دارند میباشد. این پکیج شامل 76 صفحه میباشد که هرآنچه که یک وبسایت مورد نیاز دارد را داراست. این پکیج کاملا ریسپانسیو و سازگار باتمامی رزولیشن ها میباشد ، شما با دریافت سورس کد این پکیج و دادن تغیرات وبسایت خود را به راحتی و با کمترین هزینه ایجاد نمایید.نوع قالب سورس کدها تعداد صفحات صفحات زبان فعلی قالب قیمت
, آموزشی و کتاب , تجاری و خدماتی,هتل HTML & CSS & JavaScript 76 شامل صفحه اصلی- درباره ی ما – تماس با ما – پرسش و پاسخ – وبلاگ-وبلاگ تک پستی – محصولات- ویژگی محصولات – سبد خرید –صفحه چک کردن خرید - و.. انگلیسی 48,000

نظر دهید

متن نظر خود را وارد کنید *
ثبت نظر

ما یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم .

این پکیج فاقد دیتابیس بوده و استاتیک میباشد اگر مایل به ایجاد دیتابیس و داینامیک کردن این وب سایت هستید ، به ما بسپارید و از تخفیف ویژه ی ما بهرمند شوید.

نحوه ی سفارش

شما عزیزان میتوانید به دو طریق درخواست خود را برای ایجاد دیتابیس هر محصول ارسال نمایید ،مطمئن باشید در اسرع وقت به شما پاسخ داده خواهد شد..

  • 1- کد محصول را به تلگرام مدیریت درقالب یه پیام ارسال نمایید. (مانند : درخواست دیتابیس برای 25341)
  • 2- از طریق صفحه ی تماس با ما میتوانیید برای ما پیام ارسال نمایید دقت کنید که کد محصولی که میخواهید سفارش دیتابیس دهید را حتما ارسال نمایید.
تلگرام مدیریت
 

مطالب مرتبط

, آموزشی و کتاب , تجاری و خدماتی,هتل, پزشکی
516
طرح زیبا 54,000 | tmpiran
, آموزشی و کتاب , تجاری و خدماتی,هتل
464
کوله پشتی 48,000 | tmpiran
کوله پشتی
کوله پشتی
48,000 | , آموزشی و کتاب , تجاری و خدماتی,هتل
464
طرح زیبا
طرح زیبا
54,000 | , آموزشی و کتاب , تجاری و خدماتی,هتل, پزشکی
516