جزئیات کامل و نظرات درباره ستاره دنباله دار

ستاره دنباله دار
39,000  تومان
تحویل آنی مشاهده برای همه غیر قابل بازگشت
کد محصول :  

ستاره دنباله دار

وب سایتی بسیار زیبا برای مراکز آموزشی و همچنین افراد یا شرکت هایی میخواهند بهتر دیده شوند. این پکیج شامل 37 صفحه میباشد که هرآنچه که یک وبسایت مورد نیاز دارد را داراست. این پکیج کاملا ریسپانسیو و سازگار باتمامی رزولیشن ها میباشد ، شما می توانید با دریافت سورس کد این پکیج و دادن تغیرات وب سایت خود را به راحتی و با کمترین هزینه ایجاد نمایید.نوع قالب سورس کدها تعداد صفحات صفحات زبان فعلی قالب قیمت
, آموزشی و کتاب , تجاری و خدماتی, ورزشی ,هتل, پزشکی HTML & CSS & JavaScript 37 شامل صفحه اصلی- درباره ی ما – تماس با ما – پرسش و پاسخ – وبلاگ-وبلاگ تک پستی - و.. انگلیسی 39,000

نظر دهید

متن نظر خود را وارد کنید *
ثبت نظر

ما یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم .

این پکیج فاقد دیتابیس بوده و استاتیک میباشد اگر مایل به ایجاد دیتابیس و داینامیک کردن این وب سایت هستید ، به ما بسپارید و از تخفیف ویژه ی ما بهرمند شوید.

نحوه ی سفارش

شما عزیزان میتوانید به دو طریق درخواست خود را برای ایجاد دیتابیس هر محصول ارسال نمایید ،مطمئن باشید در اسرع وقت به شما پاسخ داده خواهد شد..

  • 1- کد محصول را به تلگرام مدیریت درقالب یه پیام ارسال نمایید. (مانند : درخواست دیتابیس برای 25341)
  • 2- از طریق صفحه ی تماس با ما میتوانیید برای ما پیام ارسال نمایید دقت کنید که کد محصولی که میخواهید سفارش دیتابیس دهید را حتما ارسال نمایید.
تلگرام مدیریت
 

مطالب مرتبط

, آموزشی و کتاب , تجاری و خدماتی, ورزشی ,هتل, پزشکی
508
ستاره دنباله دار 39,000 | tmpiran
ستاره دنباله دار
ستاره دنباله دار
39,000 | , آموزشی و کتاب , تجاری و خدماتی, ورزشی ,هتل, پزشکی
508